شنبه 01 مهر 1396
جستجوی اخبار
آرشیو اخبار قدیم سایت
اخبار دانشکده
01
چکیده: جلسه فرهنگی -اجتماعی با حضور خانم دکتر حدیث رجبی در تاریخ 1396/6/29 ساعت 12:30 در دفتر گروه معارف و خانم دکتر خزعلی مدیر گروه معارف تشکیل شد. خانم رجبی پیشنهاداتی در مورد احترام به محرم ارائه دادند.
01
برگزاری اولین جلسه کمیته امور روابط بین الملل
چکیده: اولین جلسه از سسله جلسات کمیته برنامه عملیاتی دانشکده الهیات در تریخ 29/6/1396 ساعت 11:30 در دفتر خانم دکتر فریبا پات بعنوان دبیر کمیته با حضور آقایان دکتر جوانی، حجه الاسلام موسوی، حجه الاسلام میرهادی ، خانم عبدی و مردانی تشکیل شد. در این جلسه خانم مردانی در مورد کیفیت انجام کار کمیته ها توضیحاتی دادند، سرکارخانم دکتر پات رئوس فعالیت های مربوط به... ادامه »
28
اولین جلسه از جلسات کمیته‌های برنامه عملیاتی: کمیته پژوهشی
چکیده: اولین جلسه‌ی کمیته پژوهشی دانشکده  جهت اجرایی کردن برنامه عملیاتی در تاریخ 27/6/96 ساعت 11:30 در دفتر معاونت اجرایی پژوهشی دانشکده سرکار خانم دکتر ربانی با حضور آقایان دکتر حسینی ادیانی، دکتر تورانی و خانم‌ها دکتر ربانی، دکتر نظرنژاد، دکتر بهارزاده، دکتر هوشنگی، مردانی و باقری برگزار شد. جلسه با توضیحات سرکار خانم دکتر ربانی به عنوا... ادامه »
25
برگزاری مراسم نکوداشت مقام علمی دکتر احمد پاکتچی
چکیده: مراسم نکوداشت مقام علمی دکتر احمد پاکتچی به همت انجمن علمی- ایرانی مطالعات قرآنی و فرهنگ اسلامی و همکاری دانشکده الهیات دانشگاه الزهرا ؛ پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی؛   مرکز اسنادکتابخانه ملی ایران دانشگاه امام صادق (ع) و برخی دیگر از سازمان های علمی و دانشگاهی، در روز دوشنبه 20 شهریور( مصادف با سالروز ولادت دکتر پاکتچی) در محل س... ادامه »
20
برگزاری نشست مشترک با نمایندگان جامعه‌المصطفی‌العالمیه پیرامون همایش ظرفیت شناسی و تأثیرگذاری فضای مجازی در ارتقای آموزش‌های دینی
چکیده: معاونت پژوهشی دانشکده الهیات با همکاری دفتر روابط بین‌الملل دانشگاه در تاریخ 1396/6/20 اقدام به برگزاری نشستی با هیأت علمی و اجرایی همایش ظرفیت شناسی و تأثیرگذاری فضای مجازی در ارتقای آموزش‌های دینی که به همت جامعه‌المصطفی در مهر ماه 96 برگزار خواهد شد نمود.  در این نشست، علاوه بر هیأت رئیسه دانشکده الهیات، جناب آقای دکتر ... ادامه »
14
نکوداشت مقام علمی دکتر احمد پاکتچی
چکیده: دانشکده الهیات در پی تفاهم نامه ای که با انجمن علمی مطالعات قرآنی و فرهنگ اسلامی دارد با عنایت به همکاری صمیمانه دکتر مقدم و دکتر ربانی، در برگزاری مراسم نکودداشت مقام علمی دکتر احمد پاکتچی سهیم است.  سرکار خانم دکتر بهارزاده به عنوان عضو هیات مدیره انجمن و نماینده انجمن در دانشکده، از همه اساتید بزرگوار و همکاران گرامی  جهت شرکت در مراسم... ادامه »
14
دیدار آقای دکتر حوانی به نمایندگی از دانشکده الهیات با آقای دکتر اشتوکل
چکیده:   در دیدار روز یک شنبه 12 شهریور، آقای دکتر حوانی به نمایندگی از دانشکده الهیات با آقای دکتر اشتوکل (مدیر دفتر DAAD آلمان در تهران)در خصوص سطح و نوع همکاری ایشان با دانشکده الهیات گفت و گو نمودند. دو طرف ضمن اظهار خشنودی از برگزاری کلاس مشترک استاد آلمانی و ایرانی در دانشگاه الزهرا، درباره کیفیت و سطح مطالب و موضوع های لازم برای بررسی در درس ... ادامه »
13
برگزاری جلسه توجیهی کمیته برنامه عملیاتی سال 1396 در دانشکده الهیات
چکیده: در تاریخ 13/6/96 جلسه توجیهی کمیته‌های برنامه عملیاتی سال 1396 با حضور هیأت رئیسه دانشکده، دبیران و اعضای کمیته‌های برنامه عملیاتی، ساعت 12 در کلاس 303 دانشکده الهیات برگزار گردید. در این جلسه رئیس دانشکده به معرفی دبیران و اعضای کمیته و نیز وظایف هر یک از کمیته‌ها پرداخته و تأکید داشتند که اعضاء دقت نظر بر روی واژگان، اصطلاحات و اه... ادامه »
12
نشست صمیمانه هیأت رئیسه دانشکده الهیات با کارکنان دانشکده
چکیده: به مناسبت اعیاد غدیر، قربان و روز کارمند، هیأت رئیسه دانشکده الهیات نشست صمیمانه ای را با کارکنان دانشکده الهیات در مکان کتابخانه دانشکده برگزار و با اهداء لوح تقدیر از کارکنان دانشکده الهیات تقدیر و تشکر به عمل آوردند.
12
تبریک به سرکار خانم منظر کشاورزی
چکیده: سرکار خانم منظر کشاورزی، کسب رتبه پنجم در مرحله نهایی بیست و دومین المپیاد علمی دانشجویی کشور(سال 96) را خدمتتان تبریک عرض می نماییم . سلامتی و موفقیت در تمامی مراحل زندگیتان را از خداوند متعال خواهانیم.
12
راه اندازی کانال "اخبار رسمی آموزشی دانشکده الهیات"
چکیده: جهت اطلاع از آخرین اخبار رسمی آموزشی دانشکده الهیات به لینک زیر مراجعه نمایید: theologyfaculty_alzahra@
11
تبریک به سرکار خانم دکتر شایان فر
چکیده: سرکار خانم دکتر شایان فر ارتقای علمی سرکارعالی به مرتبه دانشیاری را تبریک عرض می نماییم. سلامت و تداوم در موفقیت های علمی شما را از خداوند متعال خواهانیم. 
23
انتصاب جناب آقای دکتر جوانی
چکیده: روز دوشنبه مورخ 23/5/1396 سرکار خانم ملانظری طی حکمی جناب آقای دکتر حجه اله جواني، عضو هيات علمي گروه اديان وعرفان، را به سمت معاون دفتر همکاري هاي علمي و بين المللي دانشگاه منصوب کرد. دانشکده ضمن تبریک این انتصاب ش... ادامه »
23
ارائه برشور معرفی دانشگاه الزهرا(س) و پرسش به پاسخ های دانش آموزان برگزیده تمام استان های کشور در مسابقات کشوری احکام در استان اردبیل، در زمینه برگزیدن دانشگاه الزهرا س برای ادامه تحصیل در تاریخ 96/4/26
چکیده:   
23
معرفی دانشگاه الزهرا(س) و پرسش به پاسخ های دانش آموزان برگزیده رشته های احکام، تفسیر، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه استان کهگیلویه و بویر احمد در خصوص دانشکده الهیات و رشته های دانشگاه الزهرا س در تاریخ 96/4/18
چکیده:  
22
جلسه معرفی دانشگاه الزهرا و دانشکده الهیات در جمع دانش آموزان برگزیده مسابقات رشته های احکام و تفسیر استان مرکزی در تاریخ 96/4/11
چکیده:  
22
جلسه مشاوره انتخاب رشته کنکور دبیرستان تزکیه تهران و معرفی دانشگاه الزهرا (س) و دانشکده الهیات در جمع دانش آموزان و خانواده های آن ها در تاریخ 96/5/9
چکیده:  
16
چکیده: سرکار خانم دکتر ربانی، انتصاب شایسته سرکارعالی به سمت معاون پژوهشی و اجرایی دانشکده الهیات را تبریک عرض نموده و توفیقات روزافزونتان را آرزومندیم.
16
انتصاب خانم دکتر پات به عنوان مدیر گروه تاریخ فرهنگ و تمدن ملل اسلامی
چکیده: سرکار خانم دکتر پات، انتصاب شایسته سرکارعالی به عنوان مدیرگروه تاریخ فرهنگ و تمدن ملل اسلامی را تبریک عرض نموده و توفیقات روزافزونتان را آرزومندیم.
15
برگزاری کارگاه تخصصی «تحلیل محتوا»
چکیده: کارگاه تخصصی «تحلیل محتوا» ویژه دانشجویان تحصیلات تکمیلی رشته علوم قرآن و حدیث که مشغول انجام فعالیت‌های پژوهشی (اعم از رساله دکتری، پایان نامه و مقاله پژوهشی) با رویکرد «تحلیل محتوا» می‌باشند در روز دوشنبه 9 مرداد 96 با حضور آقای دکتر محمد جانی‌پور عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان، در کلاس 303 واقع در دانشکده اله... ادامه »
صفحه 1 از 5اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  بعدي   آخرين