چهارشنبه 09 فروردين 1396
جستجوی اخبار
آرشیو اخبار قدیم سایت
اخبار دانشکده
23
سپاس و قدردانی دانشکده الهیات از خانم دکتر انسیه خزعلی
چکیده: بدین وسیله از زحمات مستمر و خالصانه سرکارعالی در سمت ریاست دانشگاه که به ارتقاء و تعالی دانشگاه الزهرا در تمامی عرصه ها منجر گردید، تقدیر و تشکر به عمل می آید. همواره موید و موفق باشید.
23
تبریک دانشکده الهیات به خانم دکتر مهناز ملانظری
چکیده: انتصاب سرکارعالی را به سمت سرپرست دانشگاه الزهرا(س) تبریک و تهنیت عرض نموده و برایتان آرزوی موفقیت و سربلندی داریم
08
برگزاری کارگاه آموزشی خدمات غیرحضوری نرم افزار سیمرغ
چکیده:  دانشکده الهیات با همکاری شرکت نوسا برگزار می کند:  در روز یکشنبه مورخ 15/12/95 کارگاه با عنوان آموزش خدمات غیر حضوری برنامه نرم افزاری سیمرغ، در سالن کوثر برگزار گردید. در این کارگاه کارشناس نوسا به ارائه خدمات غیرحضوری پرداختند که دانشجویان استقبال خوبی از این کارگاه نمودند. همچنین خانم شهبازی مسئول کتابخانه مرکزی و خانم رسولی در این ... ادامه »
29
کارگاه تخصصی فرهنگ و رسوم زرتشتیان:دکتر آسیه اسبقی (از کشور آلمان) متخصص در حوزه ادبیات و زبان های کهن ایرانی
چکیده: فرهنگ و رسوم زرتشتیان سخنران: دکتر آسیه اسبقی (از کشور آلمان) متخصص در حوزه ادبیات و زبان های کهن ایرانی به نام دادار هستی               خداوند هر فراز و پستی در تاریخ 2/12/1395 نشستی تخصصی در مورد ادیان کردها توسط دکتر آسیه اسبقی ایراد شد، ایشان ابتدا در مورد دلیل انتخا... ادامه »
29
برگزاری کارگاه تخصصی مفهوم دین از منظر دین پژوهان
چکیده:  برگزاری کارگاه تخصصی مفهوم دین از منظر دین پژوهان مدرس: دکتر هاوسینگ از دانشگاه پتسدام کشور آلمان زمان:  دوشنبه 2/12/95  ساعت 10-12 سه شنبه 3/12/95  ساعت  13-15 دوشنبه 9/12/95  ساعت 10-12 سه شنبه 10/12/95 ساعت 13-15 دانشکده الهیات و معارف اسلامی 303ساختمان خوارزمی، طبقه سوم، اتاق  
24
تعبیه قفسه مهربانی در کتابخانه دانشکده
چکیده: کتابخانه ی دانشکده الهیات جهت خدمت رسانی به مراجعین و دانشجویان ،اقدام به ایجاد قفسه ی مهربانی کرده، با این پیام: نیاز داشتی بردار نیاز نداشتی بزار
12
حضور استاد فرانسوی خانم پروفسور کریستین میلار در دانشکده الهیات
چکیده: دانشکده الهیات در روز دوشنبه مورخ 11/11/95 میزبان خانم پروفسور کریستین میلار، استاد گروه مطالعات انسان دانشگاه استراسبورگ، و آقای دکتر حسین بیک باغبان، استاد افتخاری دانشگاه استراسبورگ و رئیس مرکز دانشگاهی مطالعات و پژوهشهای ایرانی در آلزاس فرانسه، بود. در این نشست که به دنبال نشست های پیشین گروه فرانسوی در دانشگاه الزهراء «س» برگزار شد... ادامه »
02
برنامه دروس عمومی معارف نیمسال دوم 95
چکیده: برنامه دروس عمومی معارف952 به دلیل اهمیت و استفاده زیاد از برنامه دروس عمومی معارف نیمسال دوم 95 در بخش اخبار گذاشته میشود
12
 برگزاری کارگاه آموزشی یکروزه آشنایی با فرایند چاپ مقاله در مجلات ISI
چکیده: در روز یکشنبه مورخ 12 دی ماه 1395 کارگاه آموزشی یکروزه آشنایی با فرایند چاپ مقاله در مجلات ISI در دانشکده الهیات جهت اساتید دانشکده برگزار شد. در این کارگاه آموزشی خانم حورا زبرجدی از دانش آموختگان رشته فلسفه تعلیم و تربیت در استرالیا که سابقه چاپ مقالات متعددی در مجلات ISI  داشته و کارگاه های آموزشی در کشورهای مختلف برگزار کرده است ، به ... ادامه »
11
 برگزاری امتحانات گروه معارف نیمسال اول 96-95
چکیده: گروه معارف در دیماه 1395 تعداد 20 عنوان درسی که شامل دروس عمومی معارف اسلامی، فارسی عمومی و زبان عمومی  را در طی سه روز متوالی در کلیه دانشکده های دانشگاه برگزار میکند تصاویر پاکتها: شامل سوالات امتحانی و لیست اسامی دانشجویان هر 10 دانشکده که بیش از 10 روز جهت آماده سازی آنها وقت گذاشتند را مشاهده میفرمایید امتحانات از 13 دیماه آغاز شد
06
نشست مشترک اساتید گروه فلسفه با اساتید موسسه بنت الهدی
چکیده: دانشکده الهیات دانشگاه الزهراء در روز سه شنبه مورخ 7/10/95 میزبان تعدادی از اساتید و مسئولین گروه فلسفه و کلام موسسه آموزشی بنت الهدی ، بخش بانوان وابسته به جامعه المصطفی ، بود. در این نشست صمیمانه که با حضور معاونین آموزشی و پژوهشی دانشکده و اعضای هیئت علمی گروه فلسفه و حکمت اسلامی و دو تن از کارشناسان دفتر همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه برگ... ادامه »
05
نشست هیئت رئیسه دانشکده و نماینده دانشکده در هیئت ممیزه دانشگاه
چکیده: به منظور آشنایی با وظایف هیئت ممیزه دانشگاه و هم اندیشی در خصوص آیین نامه جدید ارتقاء و نیز دریافت پیشنهادات اساتید محترم ، جلسه ای با حضور هیئت رئیسه دانشکده ، نماینده دانشکده در هیئت ممیزه دانشگاه و تعدادی از اساتید در روز شنبه مورخ 4/10/95 تشکیل شد. در این جلسه خانم دکتر فتاحی زاده به ارائۀ گزارشی  از زمان حضور خود در هیئت ممیزه پرداخته و ت... ادامه »
04
وضع کنونی جهان اسلام: کشور سوریه
چکیده: ششمین نشست از سلسله نشست‌های وضع کنونی جهان اسلام کشورسوریه؛ در گروه تاریخ تمدن دانشکده الهیات با سخنرانی آقای دکتر موسی علیزاده طباطبایی معاون سابق سفارت ایران در سوریه، و با حضور جناب دکتر رجبلو  و جمعی از دانشجویان در روز شنبه 04/10/1395 برگزار شد. ایشان نکاتی دربارهء جغرافیای طبیعی و جمعیت کشور سوریه، همچنین تاریخچه ادیان و م... ادامه »
01
برگزاری جلسه شمارش آرا انتخابات هیئت ممیزه در دانشکده الهیات
چکیده: این جلسه با حضور خانم دکتر الهویی نظری رییس دانشکده  و دکتر نوارچی نماینده رئیس دانشگاه در انتخابات هیئت ممیزه، خانم دکتر جلالی بعنوان ناظر، خانم دکتر گلیجانی مقدم و و آقای کاشانی نماینده دفتر هیئت ممیزه دانشگاه و برخی از اعضای هیئت علمی دانشکده، روز چهارشنبه 1 دی ماه 1395 ساعت 13در اتاق ریاست دانشکده برگزار شد.
01
کارگاه پژوهیار از سلسله کارگاه های نور
چکیده: کارگاه پژوهیار با حضور حجة الاسلام الحسینی از قم و اساتید دانشکده در روز چهارشنبه اول دیماه ساعت 13 الی15:30  برگزار شد فیلم کارگاه جهت استفاده اساتید و دانشجویان در دفتر پژوهش دانشکده اتاق 333 موجود است. با درخواست قبلی میتوان روی CD رایت کرد.
01
چکیده:  در روز اول دیماه 1395 جهت اطلاع رسانی اخبار و اطلاعیه های دانشکده و همچنین دانشگاه کانال تلگرامی ایجاد شد و لینک آن برای اساتید دانشکده راه اندازی آن برای اساتید ارسال شد
28
مراسم ختم کربلاییه مهسا خطیبی
چکیده: مراسم ختم کربلاییه مهسا خطیبی را در روز چهارشنبه اول دیماه ساعت 12-10با حضور خانواده محترم  ایشان و ریاست محترم دانشگاه ، رییس دانشکده، معاونین دانشکده، اساتید گرامی و دانشجویان عزیز دانشکده در اتاق 303 دانشکده برگزار شد  مراسم با تلاوت قرآن و نوحه سرایی جناب آقای مظفر شد و با قرائت لوح تسلیت سرکار خانم دکتر خزعلی ریاست دانشگاه و سخنرانی... ادامه »
19
وضع کنونی جهان اسلام: کشور قطر
چکیده: پنجمین نشست از سلسله نشست‌های وضع کنونی جهان اسلام کشور قطر؛ در گروه تاریخ تمدن دانشکده الهیات با سخنرانی آقای دکتر محمدرضا آسایش سفیر سابق قطر، و با حضور جناب دکتر رجبلو  در روز شنبه 20/90/1395 برگزار شد. ایشان ابتدا بعد از معرفی مختصر خود، در رابطه با چگونگی رسمی شدن کشور قطر سخنانی ایراد فرمودند و سپس درباره موقعیت جغرافیایی، رشد جمعی... ادامه »
15
«مبانی نظری افراطی گری»: (دکتر جوانی)
چکیده: نشست مبانی نظری افراطی گری روز دوشنبه شانزدهم آذرماه توسط دکتر حجة الله جوانی برگزار شد: این سخنرانی به بیان سه مطلب به نحو تقصیلی اختصاص یافت. 1-ضرورت و نیاز به شناخت پدیده افراطی‌گری در دنیای معاصر و نشان دادن واقعیت و ظهور و بروز خارجی پدیده‌ای به نام افراطی‌گری در روزگار معاصر و مصداق‌های این پدیده در جهان و منطقه. 2-بررس... ادامه »
14
کارگاه پروپوزال نویسی(دکترتورانی)
چکیده: کارگاه آموزش پروپوزال نویسی در تاریخ دوشنبه 15 آذر ماه  توسط جناب آقای دکتر تورانی در دانشکده الهیات برگزار گردید. در این کارگاه دو ساعته ایشان ضمن تبیین اهمیت انتخاب موضوع پژوهشی مناسب، جدید و کاربردی توسط دانشجو؛ به تحلیل ضوابط ارائه یک پروپوزال استاندارد و صحیح پرداختند. در این تحلیل به ارکان موجود در فرم، اعم ازسوال پژوهش و تبیین آن، ضرورت... ادامه »
صفحه 1 از 3اولين   قبلي   [1]  2  3  بعدي   آخرين   
Text/HTML
افزودن محتوا...