يکشنبه 03 بهمن 1395
جستجوی اخبار
آرشیو اخبار قدیم سایت
اخبار دانشکده
02
برنامه دروس عمومی معارف نیمسال دوم 95
چکیده: به دلیل اهمیت و استفاده زیاد از برنامه دروس عمومی معارف نیمسال دوم 95 در بخش اخبار گذاشته میشود
12
 برگزاری کارگاه آموزشی یکروزه آشنایی با فرایند چاپ مقاله در مجلات ISI
چکیده: در روز یکشنبه مورخ 12 دی ماه 1395 کارگاه آموزشی یکروزه آشنایی با فرایند چاپ مقاله در مجلات ISI در دانشکده الهیات جهت اساتید دانشکده برگزار شد. در این کارگاه آموزشی خانم حورا زبرجدی از دانش آموختگان رشته فلسفه تعلیم و تربیت در استرالیا که سابقه چاپ مقالات متعددی در مجلات ISI  داشته و کارگاه های آموزشی در کشورهای مختلف برگزار کرده است ، به ... ادامه »
11
 برگزاری امتحانات گروه معارف نیمسال اول 96-95
چکیده: گروه معارف در دیماه 1395 تعداد 20 عنوان درسی که شامل دروس عمومی معارف اسلامی، فارسی عمومی و زبان عمومی  را در طی سه روز متوالی در کلیه دانشکده های دانشگاه برگزار میکند تصاویر پاکتها: شامل سوالات امتحانی و لیست اسامی دانشجویان هر 10 دانشکده که بیش از 10 روز جهت آماده سازی آنها وقت گذاشتند را مشاهده میفرمایید امتحانات از 13 دیماه آغاز شد
06
نشست مشترک اساتید گروه فلسفه با اساتید موسسه بنت الهدی
چکیده: دانشکده الهیات دانشگاه الزهراء در روز سه شنبه مورخ 7/10/95 میزبان تعدادی از اساتید و مسئولین گروه فلسفه و کلام موسسه آموزشی بنت الهدی ، بخش بانوان وابسته به جامعه المصطفی ، بود. در این نشست صمیمانه که با حضور معاونین آموزشی و پژوهشی دانشکده و اعضای هیئت علمی گروه فلسفه و حکمت اسلامی و دو تن از کارشناسان دفتر همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه برگ... ادامه »
05
نشست هیئت رئیسه دانشکده و نماینده دانشکده در هیئت ممیزه دانشگاه
چکیده: به منظور آشنایی با وظایف هیئت ممیزه دانشگاه و هم اندیشی در خصوص آیین نامه جدید ارتقاء و نیز دریافت پیشنهادات اساتید محترم ، جلسه ای با حضور هیئت رئیسه دانشکده ، نماینده دانشکده در هیئت ممیزه دانشگاه و تعدادی از اساتید در روز شنبه مورخ 4/10/95 تشکیل شد. در این جلسه خانم دکتر فتاحی زاده به ارائۀ گزارشی  از زمان حضور خود در هیئت ممیزه پرداخته و ت... ادامه »
04
وضع کنونی جهان اسلام: کشور سوریه
چکیده: ششمین نشست از سلسله نشست‌های وضع کنونی جهان اسلام کشورسوریه؛ در گروه تاریخ تمدن دانشکده الهیات با سخنرانی آقای دکتر موسی علیزاده طباطبایی معاون سابق سفارت ایران در سوریه، و با حضور جناب دکتر رجبلو  و جمعی از دانشجویان در روز شنبه 04/10/1395 برگزار شد. ایشان نکاتی دربارهء جغرافیای طبیعی و جمعیت کشور سوریه، همچنین تاریخچه ادیان و م... ادامه »
01
برگزاری جلسه شمارش آرا انتخابات هیئت ممیزه در دانشکده الهیات
چکیده: این جلسه با حضور خانم دکتر الهویی نظری رییس دانشکده  و دکتر نوارچی نماینده رئیس دانشگاه در انتخابات هیئت ممیزه، خانم دکتر جلالی بعنوان ناظر، خانم دکتر گلیجانی مقدم و و آقای کاشانی نماینده دفتر هیئت ممیزه دانشگاه و برخی از اعضای هیئت علمی دانشکده، روز چهارشنبه 1 دی ماه 1395 ساعت 13در اتاق ریاست دانشکده برگزار شد.
01
کارگاه پژوهیار از سلسله کارگاه های نور
چکیده: کارگاه پژوهیار با حضور حجة الاسلام الحسینی از قم و اساتید دانشکده در روز چهارشنبه اول دیماه ساعت 13 الی15:30  برگزار شد فیلم کارگاه جهت استفاده اساتید و دانشجویان در دفتر پژوهش دانشکده اتاق 333 موجود است. با درخواست قبلی میتوان روی CD رایت کرد.
01
چکیده:  در روز اول دیماه 1395 جهت اطلاع رسانی اخبار و اطلاعیه های دانشکده و همچنین دانشگاه کانال تلگرامی ایجاد شد و لینک آن برای اساتید دانشکده راه اندازی آن برای اساتید ارسال شد
28
مراسم ختم کربلاییه مهسا خطیبی
چکیده: مراسم ختم کربلاییه مهسا خطیبی را در روز چهارشنبه اول دیماه ساعت 12-10با حضور خانواده محترم  ایشان و ریاست محترم دانشگاه ، رییس دانشکده، معاونین دانشکده، اساتید گرامی و دانشجویان عزیز دانشکده در اتاق 303 دانشکده برگزار شد  مراسم با تلاوت قرآن و نوحه سرایی جناب آقای مظفر شد و با قرائت لوح تسلیت سرکار خانم دکتر خزعلی ریاست دانشگاه و سخنرانی... ادامه »
19
وضع کنونی جهان اسلام: کشور قطر
چکیده: پنجمین نشست از سلسله نشست‌های وضع کنونی جهان اسلام کشور قطر؛ در گروه تاریخ تمدن دانشکده الهیات با سخنرانی آقای دکتر محمدرضا آسایش سفیر سابق قطر، و با حضور جناب دکتر رجبلو  در روز شنبه 20/90/1395 برگزار شد. ایشان ابتدا بعد از معرفی مختصر خود، در رابطه با چگونگی رسمی شدن کشور قطر سخنانی ایراد فرمودند و سپس درباره موقعیت جغرافیایی، رشد جمعی... ادامه »
15
«مبانی نظری افراطی گری»: (دکتر جوانی)
چکیده: نشست مبانی نظری افراطی گری روز دوشنبه شانزدهم آذرماه توسط دکتر حجة الله جوانی برگزار شد: این سخنرانی به بیان سه مطلب به نحو تقصیلی اختصاص یافت. 1-ضرورت و نیاز به شناخت پدیده افراطی‌گری در دنیای معاصر و نشان دادن واقعیت و ظهور و بروز خارجی پدیده‌ای به نام افراطی‌گری در روزگار معاصر و مصداق‌های این پدیده در جهان و منطقه. 2-بررس... ادامه »
14
کارگاه پروپوزال نویسی(دکترتورانی)
چکیده: کارگاه آموزش پروپوزال نویسی در تاریخ دوشنبه 15 آذر ماه  توسط جناب آقای دکتر تورانی در دانشکده الهیات برگزار گردید. در این کارگاه دو ساعته ایشان ضمن تبیین اهمیت انتخاب موضوع پژوهشی مناسب، جدید و کاربردی توسط دانشجو؛ به تحلیل ضوابط ارائه یک پروپوزال استاندارد و صحیح پرداختند. در این تحلیل به ارکان موجود در فرم، اعم ازسوال پژوهش و تبیین آن، ضرورت... ادامه »
13
کارگاه «معناشناسی»: (خانم امینی)
چکیده: روز یکشنبه 14 آذر کارگاه معناشناسی توسط خانم فریده امینی از دانشجویان دوره دکتری رشته علوم قرآن و حدیث همین دانشگاه از ساعت16-14 با حضور دانشجویان رشته علوم قرآن و حدیث، و همچنین فلسفه و کلام برگزار شد. ایشان به صورت عملی پایان‌نامه‌ی خود را که در همین راستا بود شرح و بسط داده و روش کار را برای دانشجویان توضیح دادند. صوت کارگاه جهت استفا... ادامه »
13
«تاثیر پذیری افلاطون از جهان بینی ایرانی»: (دکترعریان)
چکیده: هرساله هفته پژوهش در آذرماه بهانه ای می شود تا نشست هایی با موضوعات جذاب و کارآمد با سخنرانی اساتید دانشکده و استادان مدعو برگزار کرده و دانشجویان بیش از هر زمانی بهره وافی از مطالعات دانشگاهی خود ببرند. نشستی در راستای این هدف در چهاردهم آذر ماه با موضوع تاثیرپذیری افلاطون از جهان بینی ایرانی با سخنرانی دکتر سعید عریان با حضور دکتر شاهنگیان، دکت... ادامه »
13
برنامه سخنرانی‌های اعضای هیئت علمی دانشکده الهیات در هفته پژوهش1395
چکیده: برنامه سخنرانی‌های اعضای هیئت علمی دانشکده الهیات  در هفته پژوهش 1395 از 1395/9/14 تا  1395/9/16  کارگاه معناشناسی خانم فریده امینی   ساعت16-14  یکشنبه95/9/14  تاثیرپذیری افلاطون از جهان بینی ... ادامه »
10
 بازدید از کنیسه، کلیسا و آتشکده توسط دانشجویان رشته ادیان و عرفان
چکیده: در ساعت ۶ صبح از درب شرقی دانشگاه با حضور ۲۳ نفر از دانشجویان در مقاطع کارشناسی و ارشد و خانم دکتر هوشنگی و خانم دکتر امینی حرکت کرده و ساعت ۶:۳۰ به کنیسه ی ابریشمی رسیدند. کلیمیان در حال تدارک برای نماز صبحگاهی بودند و از ورودشان استقبال کردند. خوشبختانه شاهد برگزاری نماز مخصوص کلیمیان با تمام جزئیات بودند و همچنین در کنیسه به بررسی کتابها و متون ... ادامه »
05
 وضع کنونی جهان اسلام: کشور عربستان
چکیده: چهارمین نشست از سلسله نشست‌های وضع کنونی جهان اسلام کشور عربستان؛ در گروه تاریخ تمدن دانشکده الهیات با سخنرانی آقای حسن گلی وند درویش وند کارشناس ارشد محترم حوزه خلیج فارس وزارت امور خارجه روز شنبه 6/9/1395 مواردی پیرامون تحولات کنونی، اوضاع اقتصادی، فرهنگی، سیاسی، تاریخی، اجتماعی، وضعیت شیعیان، روابط با کشورهای همسایه، در آمدنفتی، و وهابیت و... ادامه »
29
چکیده: سومین نشست از سلسله نشست‌های وضع کنونی جهان اسلام کشور عراق: در گروه تاریخ تمدن دانشکده الهیات با سخنرانی آقای دکتر عبدالکریم طایی صفت یکی از کارشناسان سیاسی مرکز راهبردی سپاه و با حضور جناب دکتر رجبلو  و جمعی از دانشجویان روز شنبه ۲۹ آبان ماه ۱۳۹۵ در کلاس ۳۰۳ ساختمان خوارزمی برگزار گردید. ایشان پس از توضیح کلی در رابطه با کشور عراق و وض... ادامه »
21
نمایشگاه کتاب در هفته کتاب و کتابخوانی
چکیده: دانشکده الهیات در هفته کتاب و کتابخوانی و کتابدار –در تاریخ 22/8/1395الی 26/8/1395 نمایشگاه کتاب با همکاری انتشارات دانشگاه کتب تالیفی اساتید دانشگاه، انتشارات اسراء- کتب آیت الله جوادی آملی- و پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، همزمان با نمایشگاه نرم فزارهای نور برگزار کرد، که مورد استقبال دانشجویان و اساتید قرار گرفت
صفحه 1 از 2اولين   قبلي   [1]  2  بعدي   آخرين   
Text/HTML
افزودن محتوا...