۱۳۹۸ يکشنبه ۱ ارديبهشت
برگزاری جلسه حقله‌های مطالعاتی در حیطه مطالعات میان رشته ای علوم قرآن و حدیث
ارسال شده در تاریخ 1397/06/13
ساعت 08:58
روز دوشنبه مورخ 97/6/12 نشستی با حضور رئیس محترم دانشکده الهیات ، دکتر نظری و مدیریت محترم گروه علوم قرآن دکتر فتاحی زاده و جمعی از دانشجویان مقطع دکتری برگزار شد.
هدف از برگزاری این جلسه، برنامه ریزی به منظور برگزاری حلقه های مطالعاتی در حیطه مطالعات میان رشته ای  علوم قرآن و حدیث به منظور عمیق کردن مطالعات دانشجویان، بستر سازی برای هم اندیشی، جلسات پرسش و پاسخ به منظور جهت دادن به فعالیت های پژوهشی دانشجویان مقاطع مختلف رشته علوم قرآن و حدیث می باشد. در این راستا ضمن بیان نیازمندی های مختلف برای برگزاری چنین نشست هایی و لزوم حمایت دانشجویان از سوی دانشکده، نکات مورد نظر، خدمت دکتر نظری ایراد شد، ایشان ضمن ابزار خرسندی از برگزاری چنین نشست هایی، حمایت خود را در این راستا اعلام کردند. همچنین دکتر فتاحی زاده به بیان ضرورت چنین نشست هایی از سوی دانشجویان، خاصه دانشجویان تحصیلات تکمیلی پرداخت. ایشان سایر فعالیت هایی که می توان در این نشست ها  مورد نظر قرار داد از جمله تعامل و ارتباط دانشگاه با جامعه، فعالیت های میان رشته و روابط بین الملل دانشکده  را بیان کردند.
در نهایت مقرر شد اعضای گروه با تدوین برنامه ای از مجموعه فعالیت هایی که مورد نظر دارند و ارائه آن به دکتر فتاحی زاده ، به توفیق الهی در ترم آتی فعالیت خود را آغاز نماید. 
ارسال کننده:
تعداد بازدید:67
تصاویر مرتبط:

  • جلسه حلقه های مطالعاتی_0
  • جلسه حلقه های مطالعاتی_0
  • جلسه حلقه های مطالعاتی_0
  • جلسه حلقه های مطالعاتی_0
  • جلسه حلقه های مطالعاتی_0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن:
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
گروه علوم قرآن و حدیث
دانشگاه الزهرا
 تهران،خیابان ده ونک،دانشگاه الزهرا،ساختمان خوارزمی، طبقه سوم، دانشکده الهیات کدپستی : 1993893973
تلفن : 982188058923+ فاکس : 982188058923+
 theology[at]alzahra.ac.ir
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.